NATJECANJA- Županijsko natjecanje iz informatike

DAVID KOZINA osvojio 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz INFORMATIKE

Županijsko natjecanje iz informatike za osnovne škole Dubrovačko-neretvanske županije održalo se u Osnovnoj školi Mokošica 10. veljače 2017. godine. Sudjelovali su ponajbolji učenici koji su ostvarili izvrstan rezultat na školskim natjecanjima. Ovogodišnje natjecanje je provedeno u sljedećim kategorijama:

o             LOGO

o             Primjena algoritama

o             Osnove informatike

Iz OŠ Stjepana Radića na natjecanju sudjelovalo je čak 9 učenika koji su se natjecali u kategorijama Osnove informatike (6 učenika) i Algoritmi (3 učenika). Najbolje rezultate u kategoriji Osnove informatike ostvarila je učenica Paula Raguž (8.f) koja je osvojila 4. mjesto, a u kategoriji Algoritmi naša je škola opet iznjedrila županijskog prvaka, a to je učenik 6. d razreda DAVID KOZINA. Iako su svi rezultati neslužbeni dok ih ne pregleda Državno povjerenstvo, sigurni smo da će potvrditi ovaj uspjeh. Ako je suditi prema prvom županijskom natjecanju, na kojem je naš učenik osvojio 1. mjesto onda možemo biti sigurni da nas čeka još jedna vrlo uspješna natjecateljska godina. Čestitamo svim učenicima na pokazanom znanju, a posebno Davidu na osvojenom prvom mjestu.  Iza uspješnih učenika stoje naši uspješni učitelji te čestitamo i njihovom mentoru Igoru Tošiću.

objavio: Ivana Čarapina   datum: 14. 2. 2017.

« Ožujak 2024 »