Županijska natjecanja - POZIVI

Pozivi našim učenicima i učiteljima za sudjelovanje na županijskim natjecanjima

Za županijska natjecanja u znanju koja će se održati u ožujku napravljene su konačne liste i upućeni pozivi prema svim školama.  Slijedi popis natjecanja i naših učenika koji sudjeluju na njima:

1. ožujka na natjecanje iz Njemačkog jezika pozvana je učenica Martina Popović,  8. a s mentoricom Dajanom Antunović.

2. ožujka na nadbiskupijsku razinu Vjeronaučne olimpijade pozvani su sljedeći učenici Domeniko Vojnović, 7. e, Antea Prnjić, 7. d, Šimun Petrušić, 8. d i Katarina Mikulić, 6. f sa svojim mentoricama Elenom Jelčić Sulić i Mirelom Raguž.

3. ožujka na županijsko natjecanje iz Tehničke kulture u brojnim kategorijama upućuju se sljedeći učenici Veronika Brečić, 5.b, Petar Blatančić, 6.a,  Luka Popović, 6.b, Matea Pavlović, 7.a,  Viktor Matičević, 7.b,  Ivica Grbavac, 7.a,  Ivan Šprlje, 6.b, Petar Bubalo, 5.b, Nikola Pavlović, 8.b i Ante Šprlje, 8.a s mentoricom Marinom Nikolić.

6. ožujka na županijsko natjecanje iz Hrvatskog jezika pozvani su sljedeći učenici Domeniko Vojnović, 7.e s mentoricom Tatjanom Hazirović Juračić i Ema Vidović, 8.d i Paula Kozina, 8.e s mentoricom Ines Vukojom.

7. ožujka na županijsko natjecanje iz Povijesti  pozvani su sljedeći učenici Domeniko Vojnović, 7.e i Katja Jerković, 7.d s mentoricom Mandicom Boras.

8. ožujka na županijsko natjecanje iz Fizike pozvani su sljedeći učenici Petar Borovac, 8.b, Toni Kaleb, 8.d, Toni Žderić, 8.d, Stipe Šutalo, 8.e, Roko Crnčević, 8.b, Ante Šprlje, 8.a, Barbara Medić, 8.a, Lana Bačić, 8.f i Roko Krstičević, 8.f s mentoricom Renatom Obradović.

9. ožujka na županijsko natjecanje iz Kemije pozvan je učenik Ivica Grbavac, 7.a s mentoricom Lidijom Matić.

13. ožujka na županijsko natjecanje iz Biologije pozvani su sljedeći učenici Antonio Perić, 7.e s mentoricom Vesnom Pavlović, te Ana Musulin, 7.a i Ivica Grbavac, 7.a s mentoricom Natašom Jakišić.

Svim učenicima i njihovim mentorima želimo što bolji uspjeh.

objavio: Ivana Čarapina   datum: 1. 3. 2017.