OCU ANTI S LJUBAVLJU

Klapa učiteljica Žveljarin predstavila spot za pjesmu Tamo gdje palme cvatu

U vrijeme obilježavanja manifestacije Dani oca Ante Gabrića naša je škola dala svoj doprinos u različitim događanjima. U nedjelju, 26. veljače 2017. godine Klapa učiteljica OŠ Stjepana Radića „Žveljarin“ imala je promociju spota u izložbenom prostoru Gradskoga kulturnog središta. Za pjesmu Tamo gdje palme cvatu, koja nas prisjeća na oca Antu Gabrića, Klapa Žveljarin snimila je spot koji osim isječaka iz filma o ocu Anti, zvučnog zapisa njegovog glasa sadrži i poznata lica naših dragih učiteljica i učenika (Ivo Mijić, Šime Tolj i Goran Martinović) koji su kako pravi profesionalci dali svoj doprinos u snimanju spota. Nazočne su pozdravili učenici Luka Martinović i Iva Mijić koji su dali kratki osvrt iz života oca Ante.  Voditeljica Klape Aleksandra Lukić Skelić u ime svih članica (Božena Nikoletić, Žaklina Marević, Marijana Curić, Sandra Šutalo, Ivanaka Šešelj, Iva Stojić Dominiković, Ana Ćužić, Kristina Mijić) zahvalila se suradnicima i donatorima  koji su potpomogli u realizaciji: umjetničkom voditelju Klape i aranžeru Ivici Kalebu, Foto studiju Veraja i studiju za glazbenu produkciju Prima Vista. Mnogobrojni uzvanici i gosti emotivno su pratili najnoviji spot Klape Žveljarin, a ugodno druženje nastavljeno je uz prigodni domjenak. Kako nismo u mogućnosti otići tamo gdje palme cvatu, neka vas ova pjesma i njen videozapis odvedu na put kojim je otac Ante hrabro i odvažno kročio.

Klikom na fotografiju pokrenite videozapis!

objavio: Ivana Čarapina   datum: 2. 3. 2017.