IZVANNASTAVNE AKTIVNOSTI

Zaljubitis u Udruzi otac Ante Gabrić

I ove godine su  učenici 6.e razreda sa svojom razrednicom Julitom Bakalar posjetili Udrugu Otac Ante Gabrić. Druženje je započelo čitanjem  izreka o ljubavi, sreći i prijateljstvu . Zatim su učenici Luka Leonard Bajo, Marko Planinić i Josip Šutalo izveli igrokaz „Zaljubitis“. Nakon toga je uslijedila prava mala predstava koju je osmislila učenica Korina Raguž, a u kojoj su sudjelovali Lidia Leticia Marin, Pero Vuletić, Karla Perdeda, Lea Tomas, Vinka Mustapić, Mia Glavinić, Martina Bulum  i Korina Raguž. Naši učenici su uspjeli izmamiti osmijeh i zadovoljstvo na licima članova  Udruge Otac Ante Gabrić. A gospođa Koviljka Šetka, učiteljica u mirovini, nam je rekla da smo je vratili 29 godina unatrag kada je i sama još radila sa djecom. Nakon programa koji su pripremili učenici sa svojom razrednicom uslijedila je kreativna radionica pod vodstvom voditeljice  gospođa Paula Miličević. Svi su zajedno izrađivali  vijenac od srca kojim su na kraju ukrasili prostorije udruge.

Uz dobre želje svim djelatnicima i članovima Udruge Otac Ante Gabrić veselimo se ponovnom susretu i druženju.

piše Julita Bakalar, prof.

objavio: Ivana Čarapina   datum: 6. 3. 2017.