PRIZNANJA

Učiteljica Marijana Curić s učenicima dobila Oznaku kvalitete za projekt 20 dana dobrote

Za učiteljicu Marijanu Curić i njene učenike stiglo je još jedno priznanje eTwinning tima u obliku Oznake kvalitete za projekt 20 dana dobrote koji se provodio u prosincu 2016. godine.  Učiteljica Marijana s učenicima 1. d razreda u školskog godini 2016./2017. priklučila se inicijativi Uduge učitelja „Zvono“ i u zajednici paretnerskih škola objavljivala je raznovrsne materijale o svojimm projektnim aktivnostima na TwinSpaceu.Učenici su s učiteljicom napravili plan aktivnosti za svaki dan te su ispunili sve planirane zadatke čije su sadržaje integrirali  kroz više predmeta i  izvanučioničku nastavu, a sve uz suradnju i podršku roditelja učenika. Njihova zrnca dobrote kroz 20 dana osjetila su se u radnom ozračju, a podijelili su ih s članovima obitelji, prijateljima, djelatnicima škole i sa svima onima koje su kroz projektne aktivnosti susretali. U svom projektu pridružuli su se još jednom školskom  projektu „Velika srca za mali dom“ u kojem su pomagali siromašnu djecu u Africi.

Tijekom provedbe ovog nacionalnog eTwinning projekta korištene su pedagoške inovacije u svrhu što aktivnijeg uključivanja učenika u projektne aktivnosti te su oni djelovali kao glavna pokretačka snaga projekta usprkos dobi.

Piše uč. razredne nastave Marijana Curić, uč.

Čestitamo učenicima i učiteljici Marijani  na sudjelovanju u projektnim aktivnostima i njihovim roditeljima na suradnji te Udruzi hrvatskih učitelja "Zvono" i autorici projekta učiteljici Sandri Vuk na projektnoj ideji koja je povezala puno učenika i učitelja diljem naše domovine.

Klikom na OVDJE prisjetite se aktivnosti koje su učenici provodili s učiteljicom Marijnom.

objavio: Ivana Čarapina   datum: 30. 8. 2017.