Božićna priredba 2017.

BOŽIĆNA ČAROLIJA U NAŠOJ ŠKOLI

Stiglo nam je najljepše doba godine i donijelo nam mir, ljubav, dobrotu i zajedništvo. Blagdansko ozračje ukrasilo je našu školu, a naši učenici i učitelji održali su 20. prosinca 2017. godine božićnu priredbu zajedno se veseleći dolasku Božića i zimskih praznika. Prije nego što je pozornicom zavladala božićna čarolija, naša ravnateljica Božena Nikoletić svima je poželjela sretan i blagoslovljen Božić te uspješnu, zdravu i veselu novu godinu.

Svečani blagdanski program vodile su Korina Raguž i Lea Tomas, učenice 7. e razreda, a nastupili su:

• Zbor časne sestre Vedrane s pjesmama U sve vrime godišta, Sad spavaj, spasitelju i Srećo moja jedina
  • Dramsko-recitatorska skupina učiteljice engleskoga jezika Nikoline Marušić s recitacijama Christmas symbols i The greatest gift of all
  • Recitatori učiteljice Ive Stojić Dominiković s pjesmom Dobrodošlica Božiću
  • Dramska skupina učiteljice Manuele Šiljeg Malezija s igrokazom Božić u školi
  • Ivano Dragobratović s recitacijom Sretan Božić (voditeljica Aleksandra Lukić-Skelić)
  • Mala klapa učiteljice Aleksandre Lukić-Skelić s pjesmom Kad se Isus ditić u Betlem porodi
  • Katja Jerković i Marija Kristina Majčica s recitacijom na njemačkom jeziku Meine Weinachts wünsche (voditeljica Danijela Vučina)
  • Dramska skupina učitelja njemačkoga jezika Zorana Martinovića s igrokazom Božić u školi stranih jezika
  • Zbor učenika 3.c, 3.d i 3. e razreda s pjesmom Felis Navidad (voditeljica Aleksandra Lukić-Skelić)

Konferansu je napisala i voditeljice uvježbala učiteljica Ines Vukoja, a priredbu je koordinirala voditeljica školskoga KUD-a Aleksandra Lukić-Skelić.

Knjižničarka Ivana Čarapina pripremila je fotogaleriju koju možete pogledati OVDJE.

Priredba je završila lijepom čestitkom naših voditeljica:

„Slavi sada narod cijeli jer ga spaja ljubav čista, na vrhu bora neka svima najsjajnija zvijezda zablista. Neka Vam ispuni želje na najsvetiji dan i donese vam božićno čudo na Isusov rođendan.“

SRETAN BOŽIĆ I USPJEŠNU NOVU GODINU ŽELE VAM UČENICI I UČITELJI OSNOVNE ŠKOLE STJEPANA RADIĆA!

piše uč. hrvatskoga jezika Ines Vukoja, prof.

objavio: Ivana Čarapina   datum: 21. 12. 2017.