11. veljače - DAN SIGURNIJEG INTERNETA

Povodom obilježavanja internacionalnog Dana sigurnijeg interneta 11. veljače, Centar za nestalu i zlostavljanu djecu, koordinator Centra za sigurniji internet u Hrvatskoj već šestu godinu zaredom organizira aktivnosti i akcije s ciljem poticanja i promicanja sigurnije i odgovornije upotrebe tehnologije i mobilnih uređaja među mladima i djecom, ali također i roditeljima.

ONLINE KVIZ ZA DJECU I MLADE

Jedna od aktivnosti obilježavanja Dana sigurnijeg interneta je i online kviz za djecu i mlade o sigurnosti na internetu, koji će se održati 11. veljače od 9 do 19 sati.

Kako biste pristupili online kvizu, na sam Dan sigurnijeg interneta morat ćete preuzeti mobilnu aplikaciju koja će biti dostupna na www.dansigurnijeginterneta.orgMobilnu aplikaciju možete besplatno preuzeti i instalirati na mobitele, tablete, laptope ili stolna računala.

Za pristupanje kvizu ne trebate ostavljati svoje osobne podatke. Nemojte nigdje navoditi svoje ime, prezime, adresu ili broj telefona, a nakon što riješite kviz dobit će te povratnu informaciju o vašem rezultatu te će vam biti dodijeljen jedinstveni kod koji trebate pohraniti (predlažemo da napravite screenshot).

Nagrade – 2 tableta, 2 mobitela, 3 tipkovnice + miš, 3 slušalice – dodjeljuju se slučajnim odabirom između onih natjecatelja koji su kviz riješili s 80% ili više točnih odgovora do 19 sati na dan kviza. Informacije o dobitnicima nagrada bit će objavljene 12. veljače na internetskoj stranici www.csi.hr. Ako prepoznate svoj kod na popisu nagrađenih, potrebno je obratiti se roditelju ili skrbniku koji treba kontaktirati djelatnike Centra za sigurniji internet na besplatan telefonski broj 0800 606 606 i na e-mail nagrade.dsi@gmail.com te dogovoriti provjeru autentičnosti i preuzimanje nagrade.

Za sve dodatne informacije posjetite stranicu www.csi.hr ili službenu Facebook stranicu Centra za sigurniji internet.

UKLJUČITE SE U KVIZ, NAUČITE NEŠTO O SIGURNOSTI NA INTERNETU I MOŽDA BAŠ NETKO OD NAŠIH UČENIKA OSVOJI NAGRADU.

SRETNO!

objavio: Ivana Čarapina   datum: 10. 2. 2020.