ODRŽANO ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ ENGLESKOG JEZIKA

U 9 sati su u našu školu počeli pristizati učenici i njihovi mentori iz svih dijelova naše županije. Svim nazočnima dobrodošlicu je poželjela predsjednica Županijskoga povjerenstva, gđa Pava Grmoja, zatim ravnateljica naše škole, gđa Božena Nikoletić koja je bila zadužena za organizaciju i provedbu ovoga županijskoga natjecanja. Predsjednica Županijskoga povjerenstva, gđa Pava Grmoja je uputila članove povjerenstva, dežurne učitelje te prosudbeno povjerenstvo u redoslijed provođenja natjecanja, te su učenici u 10 sati pristupili rješavanju testova. Na Županijsko natjecanje sveukupno su pozvana 54 učenika osnovnih i srednjih škola. Našu školu predstavljali su učenici Dino Obrvan i Karlo Jurica.

Nakon pisanja testa, za učenike i mentore upriličen je ručak u hotelu 'Narona'. Nakon ručka, učenici su razgledali Prirodoslovni muzej u Metkoviću, a mentori su počeli s ispravljanjem testova. Uskoro su počeli pristizati prvi privremeni rezultati natjecanja, a nakon toga i konačni koje možete pogledati klikom na opširnije.

objavio: Administrator   datum: 3. 3. 2020.