Polufinale TALENTIJADE

VIRTUALNA TALENTIJADA; Podržite naše učenike svojim glasom

Ove školske godine po prvi put učenici Osnovne škole Stjepana Radića sudjeluju u virtualnoj Talentijadi u kojoj je škola partner uz još 11 drugih škola.  Projekt Talentijada objavljen je na platformi eTwinning kako bi međusobno mogle surađivati škole iz Hrvatske, ali i iz Europe. Pokretač Talentijade je pedagoginja Ivana Dragšić iz OŠ Antuna Bauera u Vukovaru.  U našoj školi koordinatorica provedbe je pedagoginja Nikolina Vugdelija.

Cilj projekta je poticati razvoj različitih vještina svih učenika u skladu s njihovim individualnim sposobnostima. Želja je da se svako dijete osjeća posebno i važno, jer ono to i jest! Tijekom projekta pokušalo se je unijeti uzbuđenje u dječje živote, motivirati ih da rade na sebi i da se pronađu u nečemu što vole raditi i u čemu su dobri.

Osnovna škola Stjepana Radića vrvi talentima, te ih ni ova virtualna nastava nije omela da se prijave. Naši učenici se natječu u dvije kategorije: likovni izričaj i video uradak.

U kategoriji likovni izričaj klikom na OVDJE možete pronaći rad:

• Mare Crnčević, 5.c
  • Martine Vištice, 6.b
  • Martine Obšivač, 6.d
  • Petra Bubala, 8.b
  • Lucije Vištice, 8.b.

U kategoriji video uratka potražite:

• Bepa Kljusurića, 5.b - flipping (klikom na OVDJE)
  • Martu Sršen, 5.d - pjevanje (klikom na OVDJE
  • Luku Kadijevića, 6.d – street workout (klikom na OVDJE)
  • Darko Tot, 7.e – sviranje. (klikom na OVDJE)

Tko želi podržati svoje favorite navijanjem (snimi video, izradi poster ili digitalnu animaciju, napravi transparent,...), može se prijaviti kao navijač. Najvatreniji navijači bit će nagrađeni. Na linku ispod,  klikom na poveznicu Navijači možete saznati kako sudjelovati.

Kada pregledate sve, kliknite na  Daj glas i  odaberite svoje favorite. Rok za gasovanje je 30. svibnja 2020. godine.

Podržimo naše učenike i neka najbolji pobijedi…

Piše pedagoginja Nikolina Vugdelija, prof.

objavio: Ivana Čarapina   datum: 17. 5. 2020.