Obavijest za roditelje učenike 2. razreda

UPIS NOVIH UČENIKA U PRVI RAZRED   OSNOVNE GLAZBENE ŠKOLE METKOVIĆ

Poštovani roditelji,

Zbog poznate situacije vezane uz epidemiju bolesti COVID-19 i propisanih mjera zaštite, prijave i upisi u 1. razred osnovne glazbene škole održavat će se elektroničkim putem.

Od 13. svibnja do 25.svibnja 2020.godine moguće je izvršiti prijavu za audiciju – upis u 1. razred osnovne glazbene škole.

Termini održavanja audicije bit će određeni naknadno i o njima ćete biti obavješteni putem naše mrežne stranice i osobno (telefonom ili putem e-pošte). Audicija će biti organizirana u skladu sa trenutno propisanim mjerama zaštite.

Sve informacije o upisima možete pročitati na našoj mrežnoj stranici:

Prijava za upis se može izvršiti i preko sljedeće poveznice klikom na OVDJE.

Klikom ispod pogledajte videouradak projketa   „Snjeguljica i 7 nota“ kojemu je nositelj Osnovna glazbena škola  Metković, a škole suradnici OŠ Stjepana Radića i OŠ don Mihovila Pavlinovića. Projekt je trebao biti izveden za drugaše škola suradnika u svibnju uživo, priređen kao glazbeni igrokaz. Nažalost, dostupan je u  obliku filmića, a vjerujemo da ćete, gledajući ga, biti zainteresirani za upis u Osnovnu glazbenu školu Metković.

objavio: Ivana Čarapina   datum: 21. 5. 2020.