eTwinning projekti

eTwinning NACIONALNE OZNAKE  KVALITETE RADA

U  školskoj godini 2019./2020. učenici 4. d razreda sa svojom učiteljicom Marijanom Curić sudjelovali su u pet međunarodnih projekata te su za svoj rad i učiteljica i učenici nagrađeni nacionalnim eTwinning oznakama kvalitete rada.

U projektima Musing is Amusing, Harezmi Egitim Modeli of Tursk i Nature doesn't produce waste suradnja je zasnovana s učiteljima iz Turske te proširena i na druge zemlje, Poljska, Azerbejdžan, Italija, Srbija i Rumunjska. Projekti su istraživačkog karaktera, a jedan od njih je i suautorski (Nature doesn't produce waste; Bilge Yilmaz i Marijana Curić). Projekt Pružimo djeci ruku ljubavi pripada Građanskom odgoju te su aktivnosti poticale učenike na humanost,empatiju i volontiranje. Webučionica je projekt osmišljen za razvoj digitalne pismenosti učenika i učitelja na način da učenici prikupljaju i obrađuju podatke, a zatim ih predstavljaju u nekom od odabranih web alata. Tijekom online nastave učenici su  marljivo radili i surađivali s učenicima iz drugih zemalja. Učiteljica Marijana pohvaljuje rad učenika na projektima, suradnju s roditeljima koji su također dali svoj doprinos i zahvaljuje se kolegama na suradnji i doprinosu u projektu Nature doesn't produce waste.

Piše uč. razredne nastave  Marijana Curić

objavio: Ivana Čarapina   datum: 13. 10. 2020.

« Ožujak 2024 »