PRIMANJE KOD ŽUPANA

Katja Jerković i Toni Tolj nagrađeni od župana Nikole Dobroslavića

Župan Nikola Dobroslavić primio je danas učenike osnovnih i srednjih škola koji su na državnim natjecanjima iz znanja osvojili prvo, drugo ili treće mjesto.

Nakon što prošle godine ovaj tradicionalan prijem nije održan zbog pandemije koronavirusa, ove su se godine u Velikoj vijećnici okupili najbolji od najboljih.

Među najboljima bili su i naši učenici Katja Jerković, učenica VII razreda, državna prvakinja na natjecanju mladih tehničara u kategoriji Modelarstvo uporabnih tehničkih tvorevina (mentorica Marina Nikolić) i Toni Tolj, učenik VII razreda državni prvak na natjecanju iz Geografije (mentorica Sanda Blatančić).

„Drago mi je da i ove godine imamo prigodu pozvati vas, čestitati vam na ostvarenim uspjesima na državnim natjecanjima i dati vam skromne poklone, da znate da cijenimo ono što radite i da se veselimo s vama. Doista, sedam prvih mjesta, pet drugih i devet trećih na državnom natjecanju je velik uspjeh i čestitam još jednom i svima vama i vašim mentorima, ali naravno i roditeljima. To je pravi put i tako trebate nastaviti i dalje. Znanje je pretpostavka za uspješnu budućnost svakog pojedinca, znanje je važno za cijelu zajednicu. Eto vidjeli smo nedavno na primjeru Mata Rimca kako talent, znanje i poduzetnički duh mogu dovesti do izvanrednih rezultata i uvjeren sam da i među vama ima ovakvih talenata.“, istaknuo je među ostalim župan Dobroslavić.

objavio: Administrator   datum: 12. 7. 2021.

« Ožujak 2024 »