Županijska sportska natjecanja - KROS

OŠ STJEPANA RADIĆA osvojila još jedno 1. mjesto u krosu  i izborila plasman na DRŽAVNO NATJECANJE

Na županijskom natjecanju u krosu održanom u Dubrovniku na Gradskom nogometnom stadionu Lapad  28. listopada 2021.  ekipa učenika do 6. razreda iz Školskog športskog društva „Predolac“ koje djeluje u OŠ Stjepana Radića pod vodstvom uč. tjelesne i zdravstvene kulture Borisa Brčića, prof.  uvjerljivo je osvojila 1. mjesto nakon ukupnog zbroja bodova i osigurala plasman na državno natjecanje. Uz učenike do 8. razreda koji su u ponedjeljak  također izborali plasman na državno natjecanje, ovo je druga ekipa kojoj je to uspjelo.

Županijski školski sportski savez na natjecanju je okupio 8 ekipa učenika iz školskih športskih društava iz cijele Dubrovačko-neretvanske županije. U pobjedničkoj  ekipi sudjelovali su učenici TINO KREŠIĆ, MIHOVIČ VIDOVIĆ, NIKO MATIĆ i LUKA ORŠULIĆ.

U konkurenciji učenica naša je ekipa (LUCIA BEBIĆ, PETRA BEBIĆ, MARINA UJDUR, JOSIPA PRCE, PETRA OBRADOVIĆ) osvojila 5. mjesto, a  PETRA OBRADOVIĆ ostvarila je pojedinačno najbolji rezultat.

Brzonogim momcima  i njihovom treneru Borisu čestitamo na uspjehu i želimo da ponove ovakav rezultat i na državnom natjecanju.

Piše uč. tjelesne i zdravstvene kulture Boris Brčić, prof.

Klikom na OPŠIRNIJE pogledajte fotogaleriju!

objavio: Ivana Čarapina   datum: 28. 10. 2021.