ŽUPANIJSKA NATJECANJA - LIDRANO

Literarni rad NIKE KOZINE predložen na državnu smotru LIDRANO 2022.

Na ovogodišnjoj županijskoj smotri LiDraNo 2022., održanoj u petak, 18. ožujka predstavilo se 96 mladih kreativaca, učenika županijskih osnovnih i srednjih škola, te njihovih 59 mentora svojim literarnim i samostalnim novinarskim radovima, radijskim emisijama i školskim listovima te pojedinačnim dramskim nastupima. OŠ Stjepana radića predstavljalo je 5 učenika i 4 mentora u tri kategorije: pojedinačni  scenski , literarni i novinarski izraz. Provedba LiDraNa i ove godine organizirana je u skladu s epidemiološkom situacijom, a domaćin je bila Gimnazija DUBROVNIK Dramski nastupi održali su se pred prosudbenim povjerenstvom u Kazalištu Marina Držića bez nazočnosti publike, a sudionici u području literarnog i novinarskog izraza su sudjelovali na okruglim stolovima s članovima povjerenstava putem videopoziva.

Prosudbeno povjerenstvo za literarni izraz u sastavu Staša Aras, Ivan Cikatić i Slavka Jurić na državnu smotru LidraNo predložilo je rad naše učenice NIKE KOZONE, 8.b Sve je crno-bijelo (mentorica: Manuela Šiljeg Malezija, prof.) koja je ujedno ostvarila najbolji uspjeh na ovogodišnjoj smotri, a i drugi naši učenici imali su zapažene nastupe/radove.

Čestitamo Niki i njenoj mentorici na izvrsnom uspjehu i nadamo se da će ponoviti ovaj uspjeh i na državnom natjecanju.

objavio: Ivana Čarapina   datum: 23. 3. 2022.

« Ožujak 2024 »