Sei dabei! Groß hilft klein!”

(„Budi s nama! Veliki pomažu malima!”)

U organizaciji PASCH-škole Gimnazije Metković i Goethe Instituta Kroatien održana je dana 22. ožujka 2022. god.  u sklopu projekta „Sei dabei! Groß hilft klein!”(Budi s nama! Veliki pomažu malima!), prva jezično - likovna radionica u Gimnaziji Metković. Ovim projektom koji ima za cilj poticati i osnažiti učenje njemačkog jezika kao i oblike suradničkog učenja nastavlja se suradnja između Gimnazije Metković i  Osnovne škole Stjepana Radića. Tako je  u prvoj od zamišljena tri dijela radionica sudjelovalo i deset naših učenika.

Učenice i učenici naše škole koji su u pratnji svoje mentorice mr. sc. Dajane Antunović, učiteljice njemačkog jezika, bili gosti Gimnazije Metković, njihovih učenika i profesorica njemačkog jezika Ane Bebić i Svjetlane Bebić na ovoj jezično - likovnoj radionici su: iz  7.e  razreda Gabrijela Mandić, Karla Prskalo, Kristina Sušak, iz 8.a razreda Luka Antunović, Marija Bjeliš, Borna Brečić, Katja Jerković, te iz 8.b razreda Maja Dragobratović, Iva Jakić i Anja Žderić.

Učenici provedenu radionicu ocjenjuju kao uspješnu, zanimljivu i korisnu.  Zahvaljujemo se organizatorima i  domaćinima Gimnaziji Metković na lijepom dočeku i veseli nas ponovni susret.

Piše uč. njemačkoga jezika mr.sc. Dajana Antunović

objavio: Ivana Čarapina   datum: 24. 3. 2022.

« Ožujak 2024 »