Obavijest za učenike 8. razreda - LIJEČNIČKI PREGLEDI

Za određena zanimanja koje učenici upisuju potrebno je prilikom upisa donijeti i liječničke potvrde. Svaki učenik u svojoj aplikaciji www. upisi.hr, u izborniku ŠKOLE i PROGRAMI i klikom na zanimanje koje upisuje (Preduvjeti za upis) može vidjeti treba li mu liječnička potvrda i koja. Potvrda  školskog liječnika o sposobnosti za odabrano zanimanje potrebna je za određena zanimanja poput konobara, ekonomista, upravnog referenta, komercijalista, web dizajnera, hoteljersko-turističkog tehničara i sl.

Ako je učenicima potrebna potvrda školskog liječnika o sposobnosti za odabrano zanimanje, u Domu zdravlja Metković, dr. Asja Palinić Cvitanović izdaje potvrde prema sljedećem rasporedu:

OŠ STJEPANA RADIĆA

Ponedjeljak, 27. lipnja 2022. godine,  od 8 do 11 sati

Učenici trebaju ponijeti iskaznicu o cijepljenju i medicinsku dokumentaciju, ako je učenik posjećivao nekog specijalista posljednje 3 godine. Ako je učenik bio na posebnoj procjeni, potrebno je ponijeti i mišljenje tima za profesionalnu orijentaciju. Učenici koji nose naočale trebaju obvezno donijeti sa sobom i nalaz okuliste.

Kontakt broj školske liječnice dr. Palinić Cvitanović je 098285685 (NE ZVATI već napisati poruku)

Za određena zanimanja potrebna je liječnička svjedodžba medicine rada koju učenici moraju dobiti u ordinaciji medicine rada, a ne kod školskoga liječnika (Npr. za zanimanja medicinska sestra, kuhar, automehaničar, vozač, instalater grijanja i klime, elektromehaničar  i sl.)

objavio: Ivana Čarapina   datum: 26. 6. 2022.

« Ožujak 2024 »