MAŠKARE 2016.

RADOST JE U GLAZBI I

U MAŠKARAMA

U nedjelju, 7. veljače 2016. naši su učenici sudjelovali u velikoj maškarskoj povorci koja je prolazila ulicama Metkovića. Oko dvjestotinjak naših učenika predstavilo se ove godine s temom RADOST U GLAZBI.  Tako se u povorci  našlo  rokera, pankera, repera i hipija. Bilo je veselo, opušteno, pomalo otkačeno i u pravom maškarskom duhu. Da sve prođe u najboljem redu, svoje su učenike pratili u stopu njihovi razrednici Žaklina Marević, Marijana Kljusurić, Ana Barbir, Josipa Jelčić, Jelena Bartulović, Anika Popovac, Sandra Šutalo, Julita Bakalar, Zdravko Kuran, Ivana Boras, Ivana Šiljeg, Ante Leko i Nataša Jakišić. Dežurne fotoreporterke knjižničarka Ivana Čarapina i nastavnica Marina Nikolić potrudile su se zabilježiti dobru atmosferu koja je vladala ispred škole, ali i u povorci. Vidjeli smo i šeficu od škole Boženu Nikoletić kako se  zadovoljno pozdravljala sa svima.

A nagrada. A jooooooj! Šmrc! Šmrc!

Jesmo li očekivali nagradu? JESMO! Jesmo li malo tužni? JESMO NA KVADRAT!

Ali...imamo jedno sasvim prihvatljivo objašnjenje: Naši su učenici i učitelji bili toliko divni, veseli i razigrani da se od tolike radosti oko njih stvorila neka nadnaravna svjetlost. Svi su tako hipnotizirajuće sjajili, da je to, u Metkoviću neviđeno blještavilo, zapravo zaslijepilo ocjenjivački sud, pa oni nisu mogli dobro vidjeti naše učenike. Nitko nije računao na ovu nadnaravnu pojavu pa nam je nagrada izostala.

Kako bilo, u maškarama se nitko ne smije ljutiti, pa nećemo ni mi! Uživajte u našoj fotogaleriji!

A što smo šlatki... veseli... razigrani...raspjevani...nasmijani...lijepi....

Klikni na ikonicu i pogledaj fotogaleriju!

objavio: Ivana Čarapina   datum: 7. 2. 2016.