RAZREDNI PANOI - 4.d

Razredni panoi 4. d razreda i učiteljice Valentine

Učionice naše škole na svojim razrednim panoima kriju ponekad prava mala umjetnička djela bilo da se radi o izložbi učeničkih radova koja stvarju na satovima Likovne kulture, bilo da se radi o prigodnim panoima koji učenici sami osmišljavaju kako bi im boravak u učionicama bio što ugodniji. Svaka tema postaje izazov, a izazov učenici  pretvaraju u opipljivu stvarnost, lijepe razredne panoe, od kojih svaki ima svoju priču i svaki zaslužuje našu pozornost i pohvalu.  Nerijetko, i učiteljice ulože puno truda jer uvijek svoje učenike potiču na stvaralaštvo, maštu i zanos.

Predstavljamo vam razredne panoe 4. d razreda i učiteljice Valentine Crnčević i nadamo se da smo odškrinuli vrata i drugim razredima  koji su često nalik umjetničkim galerijama, ovaj put dječjeg stvaralaštva.

Zima ide, ide zima * * * * * * Baš nas briga,kapu svatko ima!

Ribe su u moru, ljubav je na panou!

Zimska idila

Valentinovska idila

Tko kaže da se Sunce i snjegovići ne vole?!

Jesenji šum učionice 4.d

Djeca su naša najveća radost!

Školski pano MAŠKARE

Od LJUBAVI postade cvijet, od LJUBAVI nastade svijet!

U jesenjim bojama, s košarom punom radosti i osmijeha iz 4.d razreda, učiteljica Valentina se obogatila.

Učiteljici Valentini učenici su čestitali imendan, a učiteljica je svakom učeniku napravila i poklonila STRANIČNIK. To je ljubav, zar ne!

objavio: Ivana Čarapina   datum: 19. 2. 2016.