Natječaj PROLJEĆE NA NAŠIMA VRATIMA

Posebni razredni odjel OŠ Stjepana Radića POBJEDNIK  natječaja PROLJEĆE NA NAŠIM VRATIMA

Posebni razredni odjel OŠ Stjepana Radića pobjednik je natječaja PROLJEĆE NA NAŠIM VRATIMA objavljenog na Facebook stranici Razredna nastava Školske knjige. Između nešto manje od sto kreativno ukrašenih vrata, najveći broj glasova ili popularnije lajkova prikupila su vrata koja su s učenicima i njihovim asistenticama ukrasile učiteljice Anđelka Medak i Antonela Markotić.  Veselje je još veće kad se zna da je ovaj razredni odjel dobio podršku svih učenika i učitelja škole, lokalne zajednice,  ali i puno šire od toga. Više od 2 tisuće ljudi je lajkalo, dijelilo i navijalo da vrijedne i bogate nagrade stignu u OŠ Stjepana Radića u ovaj mali i po mnogo čemu posebni odjel. Njihovom veselju nema kraja! Zahvaljujemo se svima koji su učenicima i učiteljicama Anđelki i Antoneli u ovoj  akciji pružili potporu i omogućili pobjedu.

Suradnicima Školske knjige čestitamo na lijepoj i kreativnoj ideji koja nas je sve ujedinila u jedno veliko srce za Posebni razredni odjel OŠ Stjepana Radića.

objavio: Ivana Čarapina   datum: 8. 3. 2016.