PROJEKT NEKA NAŠA ŠKOLA PROCVJETA

UPOZNAJTE  GEU!

Da nam se školski projekt zove Neka naša škola procvjeta, sad već sve ptice na granama znaju! Možda je to upravo razlog zašto se jedna odlučila trajno nastaniti u našem školskom vrtu. Nazvali smo je Gea jer je to ime kratko i slatko i jer nam je stigla u vrt upravo na Dan planeta Zemlje.

Gea nas je još jednom okupila u kreativnom zanosu, baš poput ptice unijela je  među učenike lepršavost i veselje, a sve zahvaljujući predivnoj ideji i trudu učitelja Likovne kulture Ante Leke, mag. kojem su talentirane učenice 8.b razreda Helena Šimić, Marija Popović, Martina Popović i Ana Šimunović pomogle oslikavati i ukrašavati.  Svoje mjesto naša nova mezimica dobila je u školskom vrtu da je, osim naših učenika i učitelja, i znatiželjni prolaznici mogu vidjeti. Čestitamo učitelju Anti i učenicima! Stvorili su pravo umjetničko djelo.

Kako se u OŠ Stjepana Radića sve isprepliće, prožima i raste, zbog jedne druge ptičje priče i to filmske priče, možete upoznati Geu izbliza. Šuška se, šuška da knjižničarka Ivana i nastavnica Vanja snimaju film.

Kliknite na fotografiju i pokrenite filmić!

objavio: Ivana Čarapina   datum: 22. 4. 2016.