Božić u našoj školi

Dana 21. prosinca 2011. godine naša škola odisala je blagdanskim duhom, a pjesma i veselje širili su se školskim hodnicima. Božićnu priredbu izveli su učenici naše škole pod budnim okom svojih nastavnika i roditelja, a koordinirala ju je nastavnica  Manuela Šiljeg.

Ravnateljica Božena Nikoletić zaželjela je svima  blagoslovljen Božić i uspješnu Novu godinu.

Svečanost je otvorio raspjevani zbor nastavnice Andrijane Kiridžije s pjesmom „Zdravo budi, mladi Kralju“, a recitatori nastavnice Danijele Vučine opisali su Božićno vrijeme na njemačkom jeziku. Mali lutkari Ivone Vuice i Nade Šunjić, uz lijepu scenu prijatelja iz likovne skupine  Ivane Popović, govorili su nam o Neposlušnoj zvjezdici i o Božićnim željama. Prvašice nastavnice Marijane Kljusurić imale su svoj prvi nastup i hrabro nam izrecitirale kako Božić osjećaju u duši. Englezi Kate Sente pisali su pismo Djedu Božićnjaku, naravno na engleskom jeziku. Kako ćemo na Badnjak okititi jelku igrokazom je pokazala dramska skupina Aleksandre Lukić Skelić. Mir i toplinu u naša srca pjesmom „U sve vrime godišta“ i „Zvončići“ donijela nam je Klapa učiteljica.

Škola je odjenula božićno ruho,a ove godine  u ukrašavanju sudjelovali su učitelji: Cvijeta Brajković, Anka Milinković, Ivana Šiljeg, Lajla Volarević i Manuela Šiljeg.

Za kraj su se voditeljice nastavnice Manuele Šiljeg oprostile lijepim stihovima

Dok nam nježno pada

zvjezdana prašina s visina,

radujmo se i kličimo:

SRETAN BOŽIĆ SVIMA!

objavio: Administrator   datum: 21. 12. 2011.

1.

« Srpanj 2024 »