Obavijest- Prvi nastavni dan

OBAVIJEST UČENICIMA

- prvi nastavni dan

U ponedjeljak, 7. rujna 2020. godine je prvi nastavni dan u novoj školskoj godini. Zbog epidemiološke situacije nastava će se odvijati u izmijenjenim uvjetima.

Prvi tjedan nastavu u školi pohađaju učenici razredne nastave i učenici petih i sedmih razreda. Smjena A započinje ujutro, a B popodne. Učenici šestih i osmih razreda nastavu prate online.

Prvi dan će učenici u školi provesti 3 nastavna sata s razrednikom. Učenici trebaju donijeti pribor za pisanje te praznu školsku torbu, kako bi mogli preuzeti svoje udžbenike. Učenici će se prvog dana upoznati s rasporedom sati i zvona, te Protokolom škole u okviru novonastalih okolnosti.

Prilikom ulaska u školu nema redanja, već se učenici odmah po dolasku upućuju u razrede i to u vremenskom razdoblju od 7.10 do 7. 30 za jutarnju smjenu i od 12.45. do 13 sati za poslijepodnevnu smjenu. Raspored ulazaka je sljedeći:

- Učenici 1. i 2. razreda ulaze na glavni učenički ulaz (ispod nadstrešnice) i pridržavajući se označenog smjera kretanja te odlaze u svoje učionice u prizemlju škole

- Učenici 3. i 4. razreda ulaze na sporedni učenički ulaz (pored školske sportske dvorane) i pridržavajući se označenoga smjera kretanja stepenicama te odlaze u svoje učionice na 1.katu škole

- Učenici od 5. do 8. razreda (zavisno o tjednu u kojem nastavu pohađaju u školi) ulaze na glavni (učiteljski ulaz) i stepenicama te odlaze u svoje učionice koje se nalaze na 2. katu škole.

Raspored učionica se nalazi u Protokolu škole.

Iznimno u ponedjeljak učenici prvih razreda u pratnji jednog roditelja u smjeni A dolaze u 8, odnosno u 13.30 sati učenici smjene B, na školsko dvorište gdje će upoznati učiteljicu i dobiti osnovne informacije.

U jutarnjoj smjeni nastava završava u 9. 40, a u popodnevnoj u 15.10.

Prijevoz učenika putnika:

- A smjena – polazak iz smjera Badžule je u 6.35, a iz smjera Krvavca-Klade u 7.05. Povratak učenika je u 10.00 sati s Autobusnog kolodvora.

- B smjena - polazak iz smjera Krvavca-Klade u 12.30. Povratak učenika je u 15.30 sati s Autobusnog kolodvora.

objavio: Administrator   datum: 4. 9. 2020.