preskoči na sadržaj
Slobodne aktivnosti

Ime i prezime učitelja

Naziv izvannastavnih aktivnosti

Vrijeme održavanja izvannastavnih aktivnosti

Josipa Đerek

Male pletilje - kukičanje

Srijeda, 5. sat

Ivona Vuica

Lutkarska skupina

Srijeda, 5. sat

Anđelka Medak

Likovna skupina

Srijeda, 5. sat

M. Curić/ zamj. I.Šakota

Novinarska skupina

Srijeda, 5. sat

Valentina Crnčević

Likovna skupina

Srijeda, 5. sat

Marija Volarević

Origami

Srijeda, 5. sat

Dajana Marinović

Dramsko-recitatorska

Srijeda, 5. sat

Marijana  Kljusurić

Recitatorska skupina

Srijeda, 5. sat

Aleksandra Lukić - Skelić

Medijska skupina

Srijeda, 5. sat

Anja Batinović

Likovna skupina

Srijeda, 5. sat

Ana Ćužić

Dramsko-recitatorska skupina

Srijeda, 5. sat

Josipa Jelčić/ zamj. Ivana Sršen

Likovna skupina

Srijeda, 5. sat

Jelena Bartulović

Enigmatska skupina

Srijeda, 5. sat

Anika Popovac

Ekološka skupina

Srijeda, 5. sat

Sandra Šutalo

Dramsko – recitatorska skupina

Srijeda, 5. sat

Nada Šunjić

Lutkarsko-scenska skupina

Srijeda, 5. sat 

Maša Petrov

Literarna skupina

Srijeda, 5. sat

Ivana Popović

Ritmička grupa

Petak, 4. sat

Ivana Marić

Recitatorska skupina

Srijeda, 5. sat

Anka Milinković

Male pletilje

srijeda, 5. sat

Sanja Medić

Dramsko - recitatorska skupina

Utorak, 5. sat

Ivanka Vuletić

Likovna skupina

Ponedjeljak, 6. sat

Marija Ketini Hajny

Dramsko – scenska skupina

Ponedjeljak, 6. sat

Nikolina Marušić

Dramska skupina na engleskom jeziku

Srijeda 5. sat smjena "A"

Julita Bakalar

Kultura i civilizacija zemalja engleskog govornog područja

Petak, predsat / 7. sat

Marija Mijić

Kultura i civilizacija engleskog govornog područja

Ponedjeljak, 7. sat i 0. sat

Tomislav Tomić

Novinarska skupina na engleskom jeziku

Petak, 6. sat

Iva Stojić Dominiković

Novinarska skupina B smjene

Petak, 6. sat

Manuela Šiljeg Malezija

Novinarska skupina A smjene

Srijeda, 6. sat

Martina Tomić

Dramsko - recitatorska skupina na engleskom jeziku

Petak, 6. sat

Dragan Sršen

Literarno-recitatorska skupina

Petak, predsat

Tatjana Hazirović-Juračić

Dramsko-recitatorska skupina

Petak, 6. sat

Dajana Antunović

Kultura i civilizacija zemalja njemačkog govornog područja

Petak, u smjeni "A", 4. sat

Zoran Martinović

Dramska skupina na njemačkom jeziku

Petak, 6. sat

Nataša Jakišić

Domaćinstvo

Petak, 6. sat

Vesna Pavlović

Prva pomoć

Petak,6. sat

Krešimir Jurić

Vjeronaučna skupina

Petak, 5. i 6. sat

Mirela Raguž

Medijacija

Petak, 6. i 7. sat

Ante Leko

Likovna skupina

Petak, 5. i 6. školski sat

Ivana Šiljeg

Učenička zadruga "Crveni ždral"

A smjena, srijeda 5. i 6. sat
B smjena, četvrtak 3. i 4. sat

Jelena Galov

Futsal (ž)

Petak, 6. sat

Katica Vištica

Rukomet

Petak, 4. i 6. sat

Boris Brčić

Mali nogomet

Utorak, A smjena 5. i 6. sat

č.s. Mila Deak

Školski zbor (mali)

Srijeda, 6. sat

Andriana Kiridžija / zamj. Anita Cuca Bebić

Školski zbor (veliki)

Petak, 6. sat

Mandica Boras

Povijesna skupina B smjene

Utorak, 7. sat (jutarnja smjena)/predsat (popodnevna smjena)

Hrvoje Erceg

Povijesna skupina A smjene

Petak, 5. sat (predsat/6. sat u B smjeni kad je A smjena poslijepodne)

 

 




Tražilica



OGLASNA PLOČA

 



DOKUMENTI

 

 


ŠKOLSKI AKTI

Kalendar
« Siječanj 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji


Anketa
Kakav imate odnos sa svojim roditeljima?





KORISNI LINKOVI
Korisni linkovi

Časopisi
 • Drvo znanja
 • Bug
 • Geo


Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Forum
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka




preskoči na navigaciju