ŽUPANIJSKO NATJECANJE MLADIH TEHNIČARA

Mladi tehničari naše škole nastavljaju kontinuitet vrhunskih rezultata

Bruna Kozina – 1. mjesto

Luka Bebić – 1. mjesto

Ivan Vrnoga  - 2. mjesto

Patrik Majić – 3. mjesto

Na županijskom natjecanju mladih tehničara koje se održalo u četvrtak 16.3.2023. sudjelovalo je 60 učenika koji su svoja znanja i vještine iskazali u devet kategorija: Maketarstvo i modelarstvo, Graditeljstvo, Strojarske konstrukcije, Obrada materijala, Elektronika, Elektrotehnika, Robotika, Modelarstvo uporabnih tehničkih tvorevina i Fotografija.

Našu školu na ovom natjecanje je predstavljalo 7 učenika. Dvoje učenika su zauzela prva mjesta i okitili se titulama županijskih prvaka u pojedinim kategorijama natjecanja. To su Bruna Kozina 5.b (kategorija Fotografija) i Luka Bebić 7.b (kategorija Obrada materijala).  Dok je drugo mjesto ostvario učenik Ivan Vrnoga (kategorija Modelarstvo uporabnimh tehničkih tvorevina), a treće mjesto Patrik Majić (kategorija Graditeljstvo). Ante Obradović u kategoriji Elektrotehnika i Jure Romić u kategoriji Strojarske konstrukcije ostvarili su po 6. mjesto, a Luka Raič u kategoriji Maketarstvo i modelarstvo 10. mjesto.

Čestitamo svim učenicima na postignutim rezultatima. Učenicima je bila mentorica Marina Nikolić, prof.

Naši ovogodišnji županijski prvaci Bruna Kozina i Luka Bebić su ostvarili pravo natjecanja na državnoj razini. Želimo im puno uspjeha na državnom natjecanju, koje će se održati 2. do 5. svibnja. 2023.

Pod opširnije možete pogledati još fotografija sa natjecanja.

objavio: Administrator   datum: 17. 3. 2023.

« Svibanj 2024 »