BOŽIĆNA PRIREDBA 2018.

Veselje vam navješćujemo

Već tradicionalno u našoj školi organiziramo božićnu priredbu kojima želimo razveseliti naše učenike, učitelje,  roditelje i drage goste te im približiti radost i ljepotu nadolazećih blagdana, Božića i Nove godine, ali i nadolazeći zimski odmor za  učenike.

U srijedu 19. prosinca našu je školu obuzeo pravi blagdanski ugođaj te smo ponovno pokazali kako nas vežu zajedništvo, ljubav i veselje. Učenici su pripremili šarolik program bogat božićnim pjesmama, prigodnim plesom, recitacijama i zdravicama. Izvođači su nam dočarali radost Božića, unijeli svjetlost u naša srca, pokazali su da su povezanost i ljubav najvažniji pokloni koje svojim bližnjima ne trebamo darivati samo u vrijeme Božića, već svaki dan. „Božićnu čaroliju čine obitelj, božićno drvce, božićne pjesme, čisto srce i radost u duši.“, istaknuli su naši učenici u ulozi voditelja priredbe,  Leona Medak i Petar Popović, a ravnateljica Božena Nikoletić u svom pozdravnom govoru, osim tople čestitke,  uputila je zahvalu svim sudionicima priredbe na uloženom trudu i entuzijazmu.

Svojim nastupom blagdanskom raspoloženju  doprinijeli su:

• Školski zbor voditeljice Vanje Gabrić, prof. s pjesmama OKITIMO DOM, VESELJE TI NAVJEŠĆUJEM, SRETAN BOŽIĆ, TIHA NOĆ, ZVONČIĆI i JINGLE BELL ROCK
  • Recitatorska skupina voditeljice Nikoline Marušić, dipl. uč. s recitacijama THE CHRISTMAS STORY i SANTA, SANTA WHAT DO YOU SEE?
  • Dramsko-recitatoraka skupina voditeljice Tatjane Hazirović Juračić, prof. s recitacijama BOŽIĆNA DRVCA i BOŽIĆNA PJESMA
  • Dramska skupina voditelja Zorana Martinovića, prof. s igrokazom UČENICI ŠKOLE SVETOG FRANJE IDU NA PRAZNIKE
  • Dramsko scenska skupina voditeljice Aleksandra Lukić-Skelić , uč. s pjesmom i plesom HO-HO-HO
  • Folkloraši voditeljice Nikoline Vugdelije, prof. s NERETVANSKOM ZDRAVICOM

Konferansu je napisala i voditelje uvježbala učiteljica Iva Stojić  Dominiković, prof.  a priredbu je koordinirala voditeljica školskoga KUD-a Aleksandra Lukić-Skelić, uč.

Božićnom ozračju u školi doprinijeli su i učitelji likovne kulture Ante Leko, prof. i Ivana Šiljeg, prof. koji su s učenicima ukrasili i okitili školski interijer.

Fotogaleriju možete pogledati klokom na OVDJE.

''Radost u srcu, u duši veselje, osmijeh na licu to su naše želje. Pored sebe da imate drage vam ljude i da vam ovaj Božić jako sretan bude.

Piše uč. hrvatskoga jezika Manuela Šiljeg Malezija, prof.

Videoisječke možete pogledati klikom na fotografiju!

objavio: Ivana Čarapina   datum: 22. 12. 2018.

« Svibanj 2024 »