Školsko natjecanje LIDRANO

Na Školskom natjecanju LiDraNo 2019. održanom u utorak 29. siječnja 2019. godine sudjelovalo je 5 učitelja/mentora i 31 učenik, od čega 5 učenika u literarnom izrazu, 1 u novinarskom, 2 u radijskom izrazu, 7 u pojedinačnom scenskom i 16 učenika u 2 skupna scenska izraza.

Prosudbeno povjerenstvo djelovalo je u sastavu Iva Stojić Dominiković, prof.– predsjednica; Ivana Čarapina, prof. i dipl. bibl. - član; Ines Vukoja, prof. – član; Manuela Šiljeg Malezija, prof. – član; Aleksandra Lukić-Skelić, uč. – član.

Nakon provedenog Školskog natjecanja LiDraNo 2019. Međugradsko natjecanje, kojem je domaćin OŠ don Mihovila Pavlinovića, održat će se u petak 1. veljače 2019. u Gradskom kulturnom središtu s početkom u 9.30. Sastanak prosudbenih povjerenstava,  prosudba prijavljenih izraza, objava rezultata  i Okrugli stol za sudionike LiDraNA  2019. održat će se u galerijskom prostoru Ustanove. Okrugli stol za sve izraze očekuje se po završetku prosudbe, oko 11 sati.

Predsjednica Prosudbenog povjerenstva

Iva Stojić Dominiković, prof.

Klikom na OPŠIRNIJE pogledajte rezultate!

Na međugradskoj smotri Lidrano sudjelovat će:

Literarni izraz ˟˟˟

-ime učenika/razred / naziv rada:  Josipa Boras, 4.d – Avantura u Poli-kartu / mentorica Aleksandra Lukić – Skelić, uč. raz. nastave

-ime učenika/razred / naziv rada:  Lucija Ćelić, 6.d - U školi čarobnjaštva / mentorica Ines Vukoja, prof.

-ime učenika/razred / naziv rada:  Filip Dominiković, 8.e – More i ja / mentorica Ines Vukoja, prof.

-ime učenika/razred / naziv rada:  Lidia Leticia Marin, 8.e – Galebov san / mentorica Ines Vukoja, prof.

-ime učenika/razred / naziv rada:  Gabriel Vladimir, 4.d – Bolnica na brdu / mentorica Aleksandra Lukić – Skelić, uč. raz. nastave

Pojedinačni scenski nastup  ˟˟˟

-ime učenika/razred / naziv rada:  Veronika Brečić, 7. b / autor/tekst: Tomislav Zagoda:  Neka bude kaos / mentorica Manuela Šiljeg Malezija, prof.

-ime učenika/razred / naziv rada:  Ivano Dragobratović, 4.d  / autor/tekst: Ljijana  Slunjski: Intonacija / mentorica Aleksandra Lukić – Skelić, uč. raz. nastave

-ime učenika/razred / naziv rada:  Ivan Komazin, 7.e / autor/tekst: Dalibor Cvitan:  Perući auto / mentorica Tatjana Hazirović Juračić, prof.

-ime učenika/razred / naziv rada:  Antea Kuran, 1.e / autor/tekst: Mirna Grbec:  Privjesak od zlata / mentorica Sandra Šutalo, dipl. uč. razredne nastave

-ime učenika/razred / naziv rada:  Goran Martinović / autor/tekst: Drago Ivanišević:  Moj did / mentorica Aleksandra Lukić – Skelić, uč. raz. nastave

˟˟˟ učenici koji se upućuju na Međugradsku smotru poredani su prema abecednom redoslijedu.

Skupni scenski nastup

-autor/tekst: Dramska skupina / Moji sedmaši / učenici /razred: PETRA VLADIMIR, 7.d; MARTA ŠEŠELJ, 7.d; LUKA DADIĆ, 7.d; LORENA PERDEDA, 7.d; MARTINA BRKIĆ, 7.e; ERIKA BEGIĆ, 7.e; ENA MIJIĆ,7.e, LUCIJA VIDOVIĆ, 7.e, MARIA JELAVIĆ, 7.e / mentorica Tatjana Hazirović Juračić, prof.

-autor/tekst: autor nepoznat / Dva sina / učenici /razred: NIKOLA DRAGOBRATOVIĆ, 1.e; KARLA ŠAPINA, 1.e; MILE BAĆE, 1.e; ANA KURAN, 1.e; TAMARA VLADIMIR, 1.e; ENA MASLOVIĆ, 1.e; NIKO JERKOVIĆ, 1.e /  mentorica  Sandra Šutalo, dipl. uč. razredne nastave

Novinarski rad

Ime učenika/razred/naziv rada: Korina Raguž, 8.f- Na mladima rukomet ostaje / mentorica Ines Vukoja, prof.

Radijska emisija**

-naslov emisije/ Tradicija grada / ime učenika – novinara i snimatelja/ razred: Iva Mijić, 8.d ; Luka Martinović, 8.c / mentorica Aleksandra Lukić – Skelić, uč. raz. nastave

Novinarski izraz/ školski list **

Ime učenika- urednika: Lea Tomas, 8.e – List učenika OŠ Stjepana Radića „Naša radost" mentorica: Ines Vukoja, prof.

˟˟ Školski list i Radijska emisija se izravno upućuju na Županijsku smotru Lidrana

objavio: Ivana Čarapina   datum: 30. 1. 2019.

« Svibanj 2024 »