ZAVRŠNICA DRŽAVNOG NATJECANJA U FUTSALU

Učenice OŠ Stjepana Radića osvojile 3. mjesto na završnici Državnog prvenstva u futsalu

Izvršni odbor Hrvatskog školskog sportskog saveza  na završnicu Državnog prvenstva u futsalu pozvao je najuspješnije ekipe učenica koje su na županijskoj razini osvojile 1. mjesto. Kao prvakinje Dubrovačko –neretvanske županije od 28.  do 30. travnja 2019. u Poreču na Državnom prvenstvu nastupile su pod vodstvom uč. tjelesne i zdravstvene kulture Jelene Galov, prof. učenice OŠ Stjepana Radića, članice Školskog sportskog društva „Predolac“.

Naše su učenice nastupile u sastavu: Anđela Mostarac, Hanna Rodin, Valentina Bašić, Petra Vladimir, Marija Menalo, Iva Krstičević, Karla Erjauc, Martina Ilić, Petra Obradović i Lucija Borovac.

Prve dvije utakmice naše su učenice uvjerljivo osvojile igravši protiv vršnjakinja  ŠSD Slap (Osječko-baranjska županija) i  ŠSD Mladost (Zagrebačka županija). U četvrtzavršnici  bile su uspješnije od prošlogodišnjih državnih prvakinja iz ŠSD sv. Đurđ (Varaždinska županija). Na putu do finala naše su učenice zaustavljanje u  poluzavršnici u kojoj su od njih bile uspješnije učenice ŠSD  Brezovica (Grad Zagreb . Utakmica za 3. mjesto bila je posebno uzbudljiva. Nakon odigrane utakmice i neriješenog rezultata, naše su mlade sportašice bile uspješnije u izvođenju šesteraca i upisale pobjedu za 3. mjesto što je i najbolji rezultat našega ŠŠD Predolac na natjecanjima u futsalu. Djevojke su svojom igrom impresionirale organizacijsku i sudačku ekipu, a posebno su se istaknule golmanica Anđela sa svojim obranama i Lucija s igračkim vještinama.

Nastavnici i trenerici Jeleni te učenicama čestitamo na izvrsnom uspjehu i predstavljanju Škole.

objavio: Ivana Čarapina   datum: 7. 5. 2019.

« Svibanj 2024 »