PROJEKT MEĐUKONTINENTALNE SURADNJE:

BOSTON CITY SINGERS U NAŠOJ ŠKOLI

U petak, 12. srpnja našu školu će posjetiti gosti iz Bostona. Radi se o mladima iz zbora Boston City Singers koji je osnovan prije više od 20 godina. U Metković dolazi 33 pjevača koji će kroz nekoliko narednih dana biti smješteni u obiteljima naših učenika. Bit će to izvrsna prilika za upoznavanje, druženje, učenje engleskog jezika, učenje o drugoj kulturi i stvaranje prijateljstava za cijeli život.

Radi se o projektu naše škole kojim koordinira učiteljica razredne nastave Aleksandra Lukić-Skelić, a ostali nositelji projekta u našoj školi su učitelji engleskog jezika Julita Bakalar, Marija Mijić, Danijela Vučina, Pava Grmoja, Kata Senta, Nikolina Marušić i Tomislav Tomić.

U petak će naši gosti i njihovi domaćini u školi imati zajedničke radionice tijekom kojih će se bolje upoznati, a svi rezultati radionica bit će predstavljeni na priredbi na kraju programa.

Također u petak, zbor Boston City Singers ima koncert u crkvi sv. Ilije u 20:30 sati te ste svi pozvani da uveličate ovaj predivni koncert.

U subotu naša škola priprema iznenađenje za goste i idemo na izlet na jezero Kuti, a nakon toga pjevači se pripremaju za svoj sljedeći nastup koji će biti u Gradcu.

Nedjelja je rezervirana za koncert svjetovne glazbe koji će se održati u Gradskom parku u Metkoviću.

Našim gostima želimo dobrodošlicu, a sve vas pozivamo da njihove koncerte popratite jer zaista imamo priliku prisustvovati nečemu što se ne događa često u našem gradu.

Piše: Tomislav Tomić, prof.

objavio: Administrator   datum: 10. 7. 2019.

« Svibanj 2024 »