Prozivka učenika 1. i 5. razreda

Jedan od najvažnijih dana za djecu je svakako dan kad prvi put sjednu u školske klupe, upoznaju svoje učiteljice i prijatelje s kojima će dijeliti svoje školske dane. Danas su prvaši OŠ Stjepana Radića raspoređeni u 5 razrednih odjela puni uzbuđenja doživjeli upravo to.

Najprije je za učenike i njihove roditelje pripremljen prigodni program na početku kojeg ih je sve pozdravila ravnateljica Škole Božena Nikoletić, a potom su mogli uživati u točkama koje su s učenicima pripremile njihove učiteljice Marijana Kljusurić, Dajana Marinović, Aleksandra Lukić Skelić i Ivana Popović. Prigodne panoe dobrodošlice pripremile su učiteljice Marija Ketini Hajny i Anđelka Medak.

Nakon programa, učenike su po razrednim odjelima prozvale njihove nove učiteljice Marija Volarević, Dajana Marinović, Marijana Kljusurić, Aleksandra Lukić Skelić i Marija Ketini Hajny s kojima su se upoznali u svojim učionicama. U PŠ Mlinište učiteljica Ivanka Vuletić u svome razredu pozdravila je 5 prvaša. Prvašićima, njihovim učiteljicama i roditeljima želimo puno uspjeha, znanja, smijeha i zdravlja kroz cijelo školovanje!

Preuzeto http://metkovic-news.com/

I učenici 5. razreda dočekat će prvi dan nove školske godine u novom razrednom okruženju. Njihove su razrednice Katica Vištica, Tilda Vekić, Iva Stojić Dominiković, Julita Bakalar i Elena Jelčić-Sulić. I njima želimo uspješan nastvak školovanja i nadamo se da će im nova obrazovna reforma "Škola za život" donijeti mnogo veselja.

objavio: Ivana Čarapina   datum: 9. 9. 2019.

« Svibanj 2024 »