PRIMANJE KOD ŽUPANA

Župan Nikola Dobroslavić i  pročelnica Upravnog odjela za obrazovanje, kulturu i sport Jelena Dadić Račić primili su i nagradili danas učenike osnovnih i srednjih škola koji su na državnim natjecanjima iz znanja osvojili prvo, drugo ili treće mjesto, te učenike koji su na državnim natjecanjima u sportu  osvojili prva tri mjesta. ‘Čestitam svima vama, kao i vašim mentorima, ali i obiteljima. Ovo su zaista veliki uspjesi i pravo je zadovoljstvo što iz godine u godinu postižete vrijedne rezultate i činite nas ponosnima’ poručio je župan.

Među nagrađenim učenicima našla se i učenica Cvita Bebić koja je postigla prvo mjesto na Državnom natjecanju mladih tehničara u kategoriji  Fotografija i njena mentorica Marina Nikolić, prof.

Također su nagrađeni i učenici članovi Školskog športskog društva „Predolac“ s voditeljicom prof. Katicom Vištica za osvojeno 3. mjesto  na državnom natjecanju u rukometu za dječake.

Nagrađeni učenici za osvojena prva tri mjesta na državnim natjecanjima u znanju

Nagrađeni učenici za osvojena prva tri mjesta na državnim natjecanjima u sportu

objavio: Administrator   datum: 4. 7. 2024.

1.

« Srpanj 2024 »