Obavijest za učenike i roditelje

Podjela svjedodžbi za učenike od 1. do 8. razreda

Učenici 1. i 2. razreda – (utorak) 7. srpnja 2020. u  8 sati

Učenici 3. i 4. razreda – (utorak) 7. srpnja 2020. u  9 sati

Učenici 5. i 6. razreda – (srijeda) 8. srpnja 2020. u  8 sati

Učenici 7. i 8. razreda – (srijeda) 8. srpnja 2020. u  9 sati

PODRUČNE ŠKOLE - (utorak) 7. srpnja 2020. u  8 sati

POSEBNI RAZREDNI ODJELI - (srijeda) 8. srpnja 2020. u  9 sati

POSEBNA ODGOJNO - OBRAZOVNA SKUPINA - (srijeda) 8. srpnja 2020. u  9 sati

Napomena: Učenici neparnih paralela (1., 3., 5. i 7. razred) ulaze na mali ulaz (kod dvorane), a razrednici će im dijeliti svjedodžbe u u 5 većih učionica u prizemlju Škole. Učenici parnih paralela (2., 4., 6. i 8. razred) ulaze na veliki učenički ulaz,  a razrednici će im dijeliti svjedodžbe u  5 većih učionica na 1. katu Škole.

Prije dolaska u školu učenici su dužni izmjeriti tjelesnu temperaturu te u slučaju povišene tjelesne temperature ne smiju dolaziti u  školu, već roditelji učenika telefonom obavještavaju razrednika. Učenici sa znakovima drugih zaraznih bolesti također ne dolaze u ustanovu.

Pri ulasku u školu učenici na propisanom mjestu moraju dezinficirati obuću i ruke te se trebaju pridržavati  razmaka od najmanje 1,5 m.

Vraćanje posuđenih tableta za vrijeme održavanja nastave na daljinu

Za vrijeme održavanja nastave na daljinu, učenicima 6. i 8 razreda pružena je tehnička podrška OŠ Stjepana Radića te su im posuđeni tableti kojima se koriste učenici 1. razreda.

S obzirom da je nastavna godina završila, mole se učenici 6. razreda i 8. razreda (koji nisu vratili u dogovoreno vrijeme) da tablete vrate svojim razrednicima.

Prije vraćanja tableta u školu, potrebno je tablete pripremiti, odnosno vratiti na početno stanje kakvo je bilo prije preuzimanja:

• vratiti tablet u kutiji s punjačem i ostalim dijelovima koji su bili u kutiji
  • SIM karticu ne treba vaditi izvan tableta
  • tablet mora biti napunjen
  • izbrisati sve dokumente/mape i sl. učenika, preuzimanja, povijest pretraživanja i sl.

Nakon  što se tableti vrate u školu, bit će pregledani i vraćeni učiteljicama 1. razreda.

Vraćanje lektire u školsku knjižnicu

Većina učenika vratila je knjige u školsku knjižnicu, a kako je posljednji nadnevak vraćanja posuđenih knjiga iz knjižnice dan podjele svjedodžbi, mole se učenici od 5. do 8. razreda da ne zaborave vratiti knjige. Knjižničarka Ivana organizirat će prihvat knjiga na učeničkom ulazu.

objavio: Ivana Čarapina   datum: 6. 7. 2020.